Terug

Black Opal - Luxe poeder - Zijdezachte, fluweelachtige afwerking - Mattificeert de huid zonder poederig effect

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling
€12,00

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf €30 (NL)

Op voorraad
  • Voor 15:00 besteld = morgen in huis
  • 30 dagen bedenktijd
  • Uitgebreide collectie
  • Gratis verzending vanaf €30 (NL)

Productinformatie

Black Opal TRUE COLOR¨ Soft Velvet Finishing Powder is een luxe poeder dat een zijdezachte, fluweelachtige afwerking biedt voor de huid. Het poeder helpt de huid te mattificeren, terwijl het een stralende en natuurlijke finish geeft. De zachte formule zorgt voor een egale teint zonder een poederig effect achter te laten, en is geschikt voor alle huidtypen. Dit poeder is ideaal voor het fixeren van make-up en het verfraaien van de teint, waardoor je de hele dag een frisse uitstraling hebt.

Neutraliseert glans en olie

Het Soft Velvet Finishing Powder zorgt voor een onzichtbare afwerking die glans en olie neutraliseert, terwijl het de huid een zachte, matte finish geeft. Het poeder helpt de make-up te fixeren en voorkomt dat het verschuift of vervaagt, terwijl het een natuurlijk stralende uitstraling behoudt. Het maakt de huid zijdeachtig zacht en helpt onvolkomenheden te vervagen voor een flawless look.

Natuurlijke, egale teint

Als je op zoek bent naar een poeder dat niet alleen mattificeert, maar ook een fluweelzachte afwerking biedt, dan is Black Opal TRUE COLOR¨ Soft Velvet Finishing Powder de perfecte keuze. Het poeder werkt als een make-up fixer en zorgt ervoor dat je make-up de hele dag op zijn plek blijft. De veelzijdige formule is geschikt voor alle huidtypen en biedt een natuurlijke, egale teint zonder dat het te zwaar aanvoelt.

Wat zijn de voordelen?
  • Zijdezachte, fluweelachtige afwerking
  • Mattificeert de huid zonder poederig effect
  • Fixeert make-up voor langdurige resultaten
  • Geeft een natuurlijke, egale teint
  • Geschikt voor alle huidtypen
Onderhoud en advies

Breng het Soft Velvet Finishing Powder aan met een poederkwast of spons over je gezicht na het aanbrengen van je foundation. Concentreer je op de T-zone of andere gebieden die snel glans vertonen. Het poeder kan ook gebruikt worden voor het bijwerken van je look gedurende de dag. Verwijder het poeder aan het einde van de dag met een zachte reiniger om je huid schoon en gezond te houden.

Je beoordeling toevoegen

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product.